רופאה בכירה בחטיבה הפסיכיאטרית בבית החולים רמב”ם, עובדת במרפאות חוץ פסיכיאטריות ומרכזת את תחום בריאות הנפש של נשים בבית החולים, משמשת כיועצת פסיכיאטרית במערך נשים-יולדות כולל מחלקות יולדות, מיון יולדות וחדרי לידה, השירות הגניקולוגי האמבולטורי והיחידה לטיפולי פוריות, והיחידה הגניקו-אונקולוגית. מרצה ומדריכה קלינית בפקולטה לרפואה של הטכניון.

“הנני בוגרת הפקולטה לרפואה של הטכניון ובעלת תואר שלישי במחקר במדעי הרפואה. סיימתי התמחות בפסיכיאטריה ברמב”ם. הנני בעלת נסיון רב בפסיכיאטריית חירום כולל רפואת חדר מיון ובמעקב רפואי אמבולטורי. כמו כן אני בוגרת החוג לפסיכותרפיה והחוג ל-EMDR.
במהלך שנות עבודתי כרופאה נחשפתי לתחום הרחב של הפרעות פסיכיאטריות סביב השלבים השונים של מעגל חיי האישה:
הריון ולידה, ווסת, מנופאוזה, טיפולי פוריות ועוד. כמו גם, להבדלים המשמעותיים הקיימים בין נשים לגברים ,הן בביטויי ההפרעות השונות והן בתגובה לטיפולים התרופתיים. התוודעתי לצורך הרב בטיפול רפואי המכוון והספציפי לצרכים השונים של נשים, ובעקבות כך בחרתי להתמקצע בתחום המתפתח בעולם של Reproductive Psychiatry.
אני מטפלת במקרים של דיכאון לאחר לידה, תסמונת קדם ווסתית, דיכאון של גיל המעבר ותופעות כלליות של גיל המעבר, הפרעות פסיכיאטריות כרוניות שמחמירות במהלך הריון ואחרי לידה, דיכאון בנשים עם סרטן גניקולוגי. כמו כן, אני עוסקת בהתאמת טיפול תרופתי להריון ולהנקה. אני שואבת סיפוק רב מעבודתי ומאמינה כי נשים צריכות לקבל מענה ספציפי ומותאם לצרכיהן הרפואיים והרגשיים”.

למעבר לאתר האינטרנט “נפש אשה” לחץ/י כאן

ד”ר מרינה בר-שי

טלפון  050-2062142

מרפאות שרפ+ קניון סינימול, שדרות ההסתדרות 55 חיפה

השארת תגובה